• Sleva

KTV 2019

11 300,00 Kč
9 922,00 Kč Sleva 1 378,00 Kč
S DPH

Vázaní KTV má nejširší rozsah přizpůsobení, jaký je možné si představit. Protože zlepšení začíná vždy komfortem ježdění. Maximální komfort bez kompromisu podpory, chodidla se neunaví a vázání je lehčí něž kdy předtím. Model 2019 je navíc o 20% lehčí než předchozí rok.

Vázání má tří zónové gumové strapy, které jsou přesně v místech, kde mají být pro nejlepší upnutí nohy ve vázání. Gumové strapy je revoluční Slingshot systém. Volba mezi volným vázáním nebo utaženým nebyla snazší. Tak jak se gumový strap utáhne na začátku již zůstane po celou dobu ježdění. Žádné povolování při ježdění, žádné dotahování, žádný sucháč a jeho klasické opotřebení. Kdo to jednou zkusí, nebude chtít jinak.

Velikost
Počet

Věčná diskuze ohledně tkaniček a sucháče je minulostí, protože tento systém je kombinací toho nejlepšího z obou.

Klasická podložka je u Slingshot dávno minulostí. Nový systém byl navíc zdokonalen a je značně lehčí. Umožňuje vysokou variabilitu nastavení šířky postoje, ale neomezuje flexibilitu boardu, navíc umožňuje rychlejší reakci boardu. Výsledkem je lepší cit pro board a rychlejší a vyšší kontrola a pocit propojení s boardem.

Slingshot pokračuje v upínacím systému, který se osvědčil. Žádné zvedání patek ani po delší době.