• Sleva

JEWEL 2020

12 221,00 Kč
10 890,00 Kč Sleva 1 331,00 Kč
S DPH

Pro-level wakeboardové vázání Slingshot Jewel 2020 pro holky. Nebudeme lhát, Slingshot dělá nejlepší věci na nohy, a protože jezdí pořád víc a víc holek než kdykoliv předtím, museli jsme jim vymyslet něco důstojného. Pocit ve vázání Slingshot Jewel 2020 je podobný tomu, když nosíš každý den nový pár svých oblíbených pohodlných ponožek s tím rozdílem, že Slingshot Jewel 2020 ti umožní skákat mnohem výš. Kombinace tkaniček a gumového strapu nahoře poskytuje jistotu podpory a komfortu pro sebevědomé ježdění.

Velikost
Počet

Bezkonkurenční Slingshot vynález – gumové strapy pro absolutní volnost volby mezi volným nebo utaženým pocitem. Navíc, jak se gumový strap utáhne na začátku již zůstane po celou dobu ježdění. 

K vázání Slingshot Jewel 2020 jsou dvě sady gumových strapů různých barev a jejich výměna je velice snadná.

Klasická podložka je u Slingshot dávno minulostí. Slingshot upínací systém umožňuje vysokou variabilitu nastavení šířky postoje, ale neomezuje flexibilitu wakeboardu (snižuje rozsah plochy), navíc umožňuje rychlejší reakci wakeboardu. Výsledkem je lepší cit pro wakeboard a rychlejší a vyšší kontrola a pocit propojení s wakeboardem.

Slingshot pokračuje v upínacím systému, který se osvědčil. Žádné zvedání patek ani po delší době.