• Sleva

KTV 2020

12 221,00 Kč
10 890,00 Kč Sleva 1 331,00 Kč
S DPH

Vázání Slingshot KTV 2020 je nejlepším vázáním pro jezdce, kteří chtějí jednoduché a precizní vázání a zároveň nejjednodušší manipulaci. Jednoduché high-end vázání, které zajistí komfort a podporu při jakémkoliv ježdění. Díky gumovým strapům je nazouvaní a zouvání Slingshot KTV 2020 otázkou sekundy, navíc jsou k vázání dvě sady různé barvy a lze je snadno měnit podle preference barvy nebo kombinovat, a tak dokola. Navíc propojení s wakeboardem je dokonalé a ovladatelnost je na zcela jiné úrovni.

Velikost
Počet

Pokud máš rád dokonalou botu, ale zároveň chceš jednoduchost, je Slingshot KTV 2020 tvá volba. 

Vázání Slingshot KTV 2020 má osvědčené tří zónové gumové strapy, které jsou přesně v místech, kde mají být pro nejlepší upnutí nohy ve vázání. Pořád bezkonkurenční Slingshot vynález pro absolutní volnost volby mezi volným nebo utaženým vázáním. Navíc, jak se gumový strap utáhne na začátku již zůstane po celou dobu ježdění, žádné povolování při ježdění a žádné dotahování. 

K vázání Slingshot KTV 2020 jsou dvě sady gumových strapů různých barev a jejich výměna je velice snadná.

Klasická podložka je u Slingshot dávno minulostí. Slingshot upínací systém umožňuje vysokou variabilitu nastavení šířky postoje, ale neomezuje flexibilitu wakeboardu (snižuje rozsah plochy), navíc umožňuje rychlejší reakci wakeboardu. Výsledkem je lepší cit pro wakeboard a rychlejší a vyšší kontrola a pocit propojení s wakeboardem.

Slingshot pokračuje v upínacím systému, který se osvědčil. Žádné zvedání patek ani po delší době.