• Sleva

SPACE MOB 2020

13 431,00 Kč
11 858,00 Kč Sleva 1 573,00 Kč
S DPH

Vázání Space Mob 2020 je wakeboardovým vázáním od Slingshot, které je vytvořeno a ježděno těmi nejprogresivnějšími parkovými jezdci ve hře a je určeno pro ježdění kdekoliv a jakkoliv. Toto vázání má nejširší variabilitu a poskytuje nejlepší podporu z celé Slingshot řady. Je pořád pokračovatelem toho wakeboardového vázání, které udávalo léta trendy, jako první vázaní s odnímatelnou vnitřní botou, která má i vlastní utahovací systém. 

Space Mob 2020 je navrženo pro jakýkoliv povrch a jeho vývoj se datuje až k vesmírným závodům za studené války a k době přistání na měsíci. Po letech v utajení, uvolnila Mezinárodní mimozemská koalice toto vázání veřejnosti. Toto vázání ti nezajistí lístek na Mars, ale posune tě do přední řady.

Velikost
Počet

Díky odnímatelné vnitřní botě, gumovým popruhům, odnímatelnému jazyku a novému způsobu tkaniček na vnitřní botě je to nejlepší vázání na trhu.

Novinkou pro rok 2020 jsou tkaničky vnitřní boty, které jsou stejné jak na normální botě. Slingshot zavedl nejjednodušší „blbuvzdorný“ způsob, kde se nedá nic zkazit.

Vázání Space Mob 2020 má osvědčené tří zónové gumové strapy, které jsou přesně v místech, kde mají být pro nejlepší upnutí nohy ve vázání. Pořád bezkonkurenční Slingshot vynález pro absolutní volnost volby mezi volným nebo utaženým vázáním. Navíc, jak se gumový strap utáhne na začátku již zůstane po celou dobu ježdění, žádné povolování při ježdění a žádné dotahování. 

K vázání Space Mob 2020 jsou dvě sady gumových strapů různých barev a jejich výměna je velice snadná.

Vnitřní odnímatelná bota je u Space Mob 2020 samozřejmostí.  

Také odnímatelný jazyk vnější boty by zachován, pokud chceš mít pocit absolutní volnosti a flexibility.

Klasická podložka je u Slingshot dávno minulostí. Slingshot upínací systém umožňuje vysokou variabilitu nastavení šířky postoje, ale neomezuje flexibilitu wakeboardu (snižuje rozsah plochy), navíc umožňuje rychlejší reakci wakeboardu. Výsledkem je lepší cit pro wakeboard a rychlejší a vyšší kontrola a pocit propojení s wakeboardem.

Slingshot pokračuje v upínacím systému, který se osvědčil. Žádné zvedání patek ani po delší době.