Space mob 2021
  • Space mob 2021

SPACE MOB 2021

13 552,00 Kč
S DPH

2021 Slingshot Space Mob jsou zpět pro další epický rok, na cestování kolem břehů wakeparků.

Nejlepší parkovací bota ve hře, navržená a ježděná nejprogresivnějšími jezdci parků na světě.

Velikost
Počet

Je to wakeboardové vázání vybrané každým seriózním jezdcem, který „to už zná“, a dokonce i několika jezdcům, kteří „to ještě neznají“, se podařilo dostat nohy do jednoho z párů. Ale jak by Vám mohly uniknout, když jsou vybaveny naším Gummy Strap systémem, odnímatelným jazykem pro přizpůsobení tuhosti, nejpohodlnějšími odnímatelným vnitřním botám na trhu atd. atd. atd. O technických vlastnostech bychom mohli pokračovat několik dní, ale skutečná krása těchto bot je v tom, že si uvědomíte v momentě, kdy vklouznete do jednoho z párů! Asi existuje dobrý důvod, proč vidíte příznivce těchto bot používat vnitřní botky hodiny před a hodiny po ježdění.

Nejlepší parkovací bota ve hře, navržená a ježděná nejprogresivnějšími jezdci parku na světě.

Šněrovací vnitřní botky

U vnitřní boty Space Mob 2020 jsme prošli plnohodnotným testem a použili jsme vysoce pevný tradiční systém šněrování bot. Jelikož jezdci tráví většinu času ve vnitřní botě, chtěli jsme „blbuvzdorný“ systém, který nebude věci komplikovat.

 

Třízónové uzavření

Horní, střední a dolní zónu lze přizpůsobit pomocí našich gumových strapů, které dodají jezdcům takový fit, jaký právě hledají. Někdo rád těsné dole, někdo těsné nahoře, pak jsou lidé, kteří jezdí s botou úplně dotaženou nadoraz, nebo naopak zcela volně. Volba je na tobě...

 

Odnímatelné botky

Skvělé pro ty, kteří nachodí dlouhé vzdálenosti, protože podrážky chrání proti jakémukoliv povrchu a ulehčují nazouvaní a zouvání.

Odnímatelný jazyk

Odnímatelný jazyk v Space Mobech poskytuje další podporu a tuhost pro jezdce hledajícího větší stabilitu svých bot. Po vyjmutí (na suchý zip) se bota stává volnější a pružnější – upřednostňované většinou členů Space Mob Crew.

 

Vyměnitelné gumové pásky (strapy)

Jednoduché a efektivní řešení problému, který od samého začátku trápí wakeboardové boty. „Gummy Straps“ od společnosti Slingshot jsou revolučním systémem utahování, který k uchycení bot využívá super silný termoplastický polyuretan (TPU). Žádné další uvolňování v průběhu ježdění, žádný další suchý zip, žádné těžkopádnější utahovací systémy. Gummy Straps se roztahují, když je zapínáte, a poté při jízdě pevně drží. Gumové strapy jsou snadno vyměnitelné a každá bota je dodávána se dvěma sadami barev, takže si můžete přizpůsobit svůj styl a pak si boty časem „refreshnout“ nebo je měnit s kámošem.

 

Hliníková podložka

Těžké boty jsou minulostí. Nová hliníková podložka Slingshot je silnější a lehčí než v předchozích letech. To znamená lehčí celkovou hmotnost tvého set-upu. Lehčí a silnější? To opravdu nemůžete porazit.

 

Přímé podrážky

Base plates jsou minulostí. Slingshot s přímým připojením snižují „stopu“ boty a umožňují efektivnější flex wakeboardu. Reakční doba wakeboardu je tak okamžitá a zvyšuje kontrolu jezdce a zlepšuje propojení s wakeboardem.

 

Ultralehký montážní systém K9

Montážní systém Slingshot K9 poskytuje pevné spojení s wakeboardem, eliminuje zvedání paty / špičky a poskytuje plně přizpůsobitelné možnosti montáže, takže můžete nastavit svůj postoj přesně tak, jak chcete.

Integrované J-bars

Nacházejí se v patách každé vložky do bot Slingshot, „objímají“ achilovky s láskou a náklonností a zvyšují pohodlí a pomáhají udržet patu v poloze pro nejbezpečnější ježdění.

 

Parametry

Velikost
8, 9, 10, 11, 12
8, 9, 10, 11, 12