• Sleva!
KTV
  • KTV

SLINGSHOT KTV 2021

12 342,00 Kč
10 890,00 Kč Sleva 1 452,00 Kč
S DPH

2021 KTV

2021 Slingshot KTV je nejjednodušší vysoce výkonná bota v řadě Slingshot.

Velikost
Počet

Žádné vnitřní botky, které by se mohly ztratit, a žádné tkaničky, se kterými byste se trápili... Prostě jednoduchá bota, která se při každém typu ježdění dodá právě to, co má. Díky upínaní prostřednictvím gumových strapů, které je jednoduché, efektivní a spolehlivé, je nazouvání a zouvání extrémně rychlé. Jako bonus můžete Gummy Straps vyměnit za různé barevné kombinace (včetně dodávané druhé barevné sady v balení) a individualizovat si své boty podle sebe.

_____________________________

Třízónové upínání

Horní, střední a dolní zóny lze přizpůsobit pomocí našich gumových strapů, které dodají jezdcům takový fit, jaký právě hledají. Někdo rád těsné dole, někdo těsné nahoře, pak jsou lidé, kteří jezdí s botou úplně dotaženou nadoraz, nebo naopak zcela volně. Volba je na tobě...

Integrované J-bars

Nacházejí se v patách každé vložky do bot Slingshot, „objímají“ achilovky s láskou a náklonností a zvyšují pohodlí a pomáhají udržet patu v poloze pro nejbezpečnější ježdění.

Vyměnitelné gumové pásky (strapy)

Jednoduché a efektivní řešení problému, který od samého začátku trápí wakeboardové boty. „Gummy Straps“ od společnosti Slingshot jsou revolučním systémem utahování, který k uchycení bot využívá super silný termoplastický polyuretan (TPU). Žádné další uvolňování v průběhu ježdění, žádný další suchý zip, žádné těžkopádnější utahovací systémy. Gummy Straps se roztahují, když je zapínáte, a poté při jízdě pevně drží. Gumové strapy jsou snadno vyměnitelné, takže si můžete přizpůsobit svůj styl a pak si boty časem „refreshnout“ nebo je měnit s kámošem.

Hliníková podložka

Těžké boty jsou minulostí. Nová hliníková podložka Slingshot je silnější a lehčí než v předchozích letech. To znamená lehčí celkovou hmotnost tvého set-upu. Lehčí a silnější? To opravdu nemůžete porazit.

Přímé podrážky

Base plates jsou minulostí. Slingshot s přímým připojením snižují „stopu“ boty a umožňují efektivnější flex wakeboardu. Reakční doba wakeboardu je tak okamžitá a zvyšuje kontrolu jezdce a zlepšuje propojení s wakeboardem.

Ultralehký montážní systém K9

Montážní systém Slingshot K9 poskytuje pevné spojení s wakeboardem, eliminuje zvedání paty / špičky a poskytuje plně přizpůsobitelné možnosti montáže, takže můžete nastavit svůj postoj přesně tak, jak chcete.