JEWEL 2021

12 342,00 Kč
S DPH

Jewel 2021

2021 Slingshot Jewel je nízko profilové, vysoce výkonné vázání pro holky, které se starají o pohodlí a výkon

Velikost
Počet

2021 JEWEL

Slingshot 2021 Jewel je vyrobeno stejně jako pánská bota RAD a čerpá z dlouholetých zkušeností.

Během sezóny jsme dál pokračovali ve zdokonalení tvaru a výkonu a pro rok 2021 jsme vylepšili upínací systém tak, aby zahrnoval druhý gumový popruh pro další zajištění spodní zóny, v kombinaci s tkaničkou a naší H.H.D. (systém držení paty) pro nejpohodlnější a nejbezpečnější možné uchycení. Pohodlné a konzistentní fit je klíčem ke skvělému jezdění a s botou 2021 Slingshot Jewel můžete uvolnit mysl a nechat se unést ježděním se 100% jistotou.

2021 Slingshot Jewel je nízko profilové, vysoce výkonné vázání pro holky, které se starají o pohodlí a výkon. Je to vše, co potřebujete, a nic, co ne.

____________________________

Dvou zónový utahovací systém

Šněrovací dolní část kombinovaná s naším systémem HHD zajišťuje dolní polovinu, zatímco gumový pásek nahoře umožňuje jezdcům přizpůsobit si utažení kolem kotníků a nově je druhý gumový pásek pro ještě lepší utažení. Všechny tvary a velikosti jsou vítány, jen prosím, tyto nehty si každých pár měsíců připněte.

Vyměnitelné gumové pásky (strapy)

Jednoduché a efektivní řešení problému, který od samého začátku trápí wakeboardové boty. „Gummy Straps“ od společnosti Slingshot jsou revolučním systémem utahování, který k uchycení bot využívá super silný termoplastický polyuretan (TPU). Žádné další uvolňování v průběhu ježdění, žádný další suchý zip, žádné těžkopádnější utahovací systémy. Gummy Straps se roztahují, když je zapínáte, a poté při jízdě pevně drží. Gumové strapy jsou snadno vyměnitelné a každá bota je dodávána se dvěma sadami barev, takže si můžete přizpůsobit svůj styl a pak si boty časem „refreshnout“ nebo je měnit s kámošem.

Systém HHD / systém přidržování paty

Slingshot HHD (Heel Hold Down System) se integruje se spodní oblastí šněrování a fixuje patu podporou, což zvyšuje pohodlí a poskytuje bezpečnější uchycení.

Hliníková podložka

Těžké boty jsou minulostí. Nová hliníková podložka Slingshot je silnější a lehčí než v předchozích letech. To znamená lehčí celkovou hmotnost tvého set-upu. Lehčí a silnější? To opravdu nemůžete porazit.

Přímé podrážky

Base plates jsou minulostí. Slingshot s přímým připojením snižují „stopu“ boty a umožňují efektivnější flex wakeboardu. Reakční doba wakeboardu je tak okamžitá a zvyšuje kontrolu jezdce a zlepšuje propojení s wakeboardem.

Ultralehký montážní systém K9

Montážní systém Slingshot K9 poskytuje pevné spojení s wakeboardem, eliminuje zvedání paty / špičky a poskytuje plně přizpůsobitelné možnosti montáže, takže můžete nastavit svůj postoj přesně tak, jak chcete.