• Sleva!
RAD
  • RAD

SLINGSHOT RAD 2021

13 552,00 Kč
11 132,00 Kč Sleva 2 420,00 Kč
S DPH

2021 RAD

Vázání 2021 Slingshot RAD je naše dosud nejosvědčenější vázaní, ale nemohli jsme odolat tomu, abychom na tento již bezchybný design dali třešničku.

 

Velikost
Počet

2021 RAD

Vázání 2021 Slingshot RAD je naše dosud nejosvědčenější vázaní, a zatímco někteří by mohli říkat „pokud to není rozbité, neopravujte to,“ nemohli jsme odolat tomu, abychom na tento již bezchybný design dali třešničku. 

Pro rok 2021 jsme upgradovali upínací systém tak, aby zahrnoval spodní gumový pásek pro další zajištění spodní zóny spodní zónu s naším integrovaným H.H.D. (systém držení paty.) Pro ty jezdce, kteří hledají co nejbezpečnější uchycení pro jakékoliv jezdění na wakeboardu, je nová bota 2021 Slingshot RAD připravena dodat to, co očekávají.

Díky dekádě výzkumu a vývoje je bota 2021 Slingshot RAD vše, co potřebujete, a nic, co ne.

_____________________

Dvouzónový utahovací systém

Šněrovací dolní část kombinovaná s naším systémem HHD zajišťuje dolní polovinu, zatímco gumový pásek nahoře umožňuje jezdcům přizpůsobit si utažení kolem kotníků a nově je druhý gumový pásek pro ještě lepší utažení. Všechny tvary a velikosti jsou vítány, jen prosím, tyto nehty si každých pár měsíců připněte.

Vyměnitelné gumové pásky (strapy)

Jednoduché a efektivní řešení problému, který od samého začátku trápí wakeboardové boty. „Gummy Straps“ od společnosti Slingshot jsou revolučním systémem utahování, který k uchycení bot využívá super silný termoplastický polyuretan (TPU). Žádné další uvolňování v průběhu ježdění, žádný další suchý zip, žádné těžkopádnější utahovací systémy. Gummy Straps se roztahují, když je zapínáte, a poté při jízdě pevně drží. Gumové strapy jsou snadno vyměnitelné a každá bota je dodávána se dvěma sadami barev, takže si můžete přizpůsobit svůj styl a pak si boty časem „refreshnout“ nebo je měnit s kámošem.

Systém HHD / systém přidržování paty

Slingshot HHD (Heel Hold Down System) se integruje se spodní oblastí šněrování a fixuje patu podporou, což zvyšuje pohodlí a poskytuje bezpečnější uchycení.

Hliníková podložka

Těžké boty jsou minulostí. Nová hliníková podložka Slingshot je silnější a lehčí než v předchozích letech. To znamená lehčí celkovou hmotnost tvého set-upu. Lehčí a silnější? To opravdu nemůžete porazit.

Přímé podrážky

Base plates jsou minulostí. Slingshot s přímým připojením snižují „stopu“ boty a umožňují efektivnější flex wakeboardu. Reakční doba wakeboardu je tak okamžitá a zvyšuje kontrolu jezdce a zlepšuje propojení s wakeboardem.

Ultralehký montážní systém K9

Montážní systém Slingshot K9 poskytuje pevné spojení s wakeboardem, eliminuje zvedání paty / špičky a poskytuje plně přizpůsobitelné možnosti montáže, takže můžete nastavit svůj postoj přesně tak, jak chcete.